Vítejte v internetovém obchodě společnosti AQUAF.cz

Zaměřujeme se na úpravu vody v domácnostech i průmyslu. Našim zákazníkům poskytujeme komplexní řešení zakázky od návrhu po samotnou realizaci a řešení na klíč. Nabízíme široký výběr výrobků od světově známých výrobců.

Nevíte si rady s výběrem správného zařízení? Kontaktujte nás a my vám s výběrem ochotně pomůžeme. Instalujete si zařízení sami a nevěříte si s nastavením řídící jednotky? I s tímto vám ochotně pomůžeme po telefonu nebo přijedeme spustit zařízení osobně přímo k vám.

banner

Mechanické filtry na vodu

Mechanické filtry na vodu

Mechanické potrubní filtry odstraňují mechanické nečistoty z vody až do 1 mikronu: písek, bahno, rez, jíl, vlasy a jiné drobné nerozpuštěné částice. Součástí potrubního filtru jsou výměnné filtrační vložky, které dodáváme v mnoha variantách.

Změkčovače vody

Změkčovače vody

Změkčovače vody snižují  ve vodě obsah rozpuštěných solí vápníku a hořčíku (jejich iontů) na optimální případně nulovou hodnotu. Zařízení jsou zdravotně nezávadné a certifikované na pitnou vodu. Úpravny vody v provedení typu kabinet jsou nejčastěji používány v domácnostech a rodinných domech.

Odstranění železa, manganu a tvrdosti

Odstranění železa, manganu a tvrdosti

Pro odstranění tvrdosti, železa a manganu z vody se používají úpravny vody s filtračními náplněmi, které jsou směsí zeolitu a kyselého katexu. Zeolit je pro odstranění železa a manganu. Kyselý katex odstraňuje vápník a hořčík.

Odstranění dusičnanů

Odstranění dusičnanů

Přítomnost dusičnanů ve vodě má negativní vliv na lidský organismus. K odstranění dusičnanů z vody se používají úpravny vody s anexovou filtrační náplní. Regenerace filtrační náplně se provádí chloridem sodným v podobě tabletové soli.

Pískové filtry

Pískové filtry

Pískové filtry slouží jako klasická metoda separování velmi jemných mechanických nečistot z vody. Její podstatou je zachycování částic v mezerách mezi zrny písku po celém objemu filtračního média.

Filtry s aktivním uhlím

Filtry s aktivním uhlím

Dechlorační filry s aktivním uhlím dokáží z vody odstranit chlór a látky organického původu, ale i některé anorganické látky např. těžké kovy a pesticidy.

Filtrační náplně

Filtrační náplně

Filtrační náplně se používají pro úpravu vody, mají různé složení a vlastnosti a tím i schopnost odstraňovat z vody specifické látky. Nabízíme širokou škálu filtračních náplní do všech druhů filtračních úpraven pro pitou, užitkovou a odpadní vodu.

UV lampy - dezinfekce vody

UV lampy - dezinfekce vody

UV lampy slouží k úpravě vody dezinfekcí a odstranění bakterií, cyst, virů, plísní a řas z vody. Ultrafialové záření v oblasti 200 – 300 nm má germicidní účinky na mikroorganismy vyskytující se ve vodě. 

Dávkovací sety a chlorace

Dávkovací sety a chlorace

Dávkovací sety nehořlavých kapalin a automatická chlorace pro odstranění nežádoucích bakterií z vody. Chlorování je proces, který umožňuje účinně předcházet šíření infekčních nemocí.

Úprava pH

Úprava pH

Reverzní osmózy jsou vhodné pro výrobu demineralizované vody. Bez použití chemikálií z vody odstraní sírany, dusičnany, dusitany, minerální soli, těžké kovy, azbest, fluoridy, bakterie, viry, chloridy, arzen, radon a další složitě odstranitelné látky.

Reverzní osmóza

Reverzní osmóza

Odkyselování vod je proces, při kterém se z vody odstraňuje volný oxid uhličitý a tím dochází ke zvýšení pH. K úpravě vody odkyselováním se využívají filtrační náplně, jako jsou mramor, dolomit a polovypálený dolomit.

 

Rychlé odkazy do kategorií: Aqua filtry & Příslušenství


 


(c) www.aqua-f.cz -> Všechna práva vyhrazena