Mechanické filtry na vodu

potrubní filtry

Mechanické potrubní filtry odstraňují mechanické nečistoty z vody až do 1 mikronu: písek, bahno, rez, jíl, vlasy a jiné drobné nerozpuštěné částice. Mechanické filtry slouží hlavně k předfiltraci vody a instalují se jako „první“ stupeň filtračního systému. Tyto potrubní filtry dodávají vodě nejen určitou průhlednost, ale jsou ochranou dalším dražším součástím filtračního zařízení a zároveň ochraňují i sanitární techniku, jako jsou boilery, myčky, pračky atd. Filtrační systém je určen hlavně k odstranění mechanických částic větších než 1, 5, 10, 20 či 50 mikronů (v závislosti na zvolené filtrační vložce).

Aqua Filter logo

Součástí potrubního filtru jsou výměnné filtrační vložky, které dodáváme v mnoha variantách. Je možné zakoupit filtrační vložku standardní pouze pro odstranění mechanických nečistot nebo filtrační vložky speciální a s aktivním uhlím pro zlepšení chuti a zápachu z vody nebo např. pro odstranění železa a změkčení vody.   

V nabídce naleznete potrubní filtry a filtrační vložky velikostí od 5“ – 20“ nebo diskové filtry AZUD. S výběrem správného filtru vám ochotně poradí pracovníci AQUAF.cz

Podkategorie mechanických filrů na vodu


(c) www.aqua-f.cz -> Všechna práva vyhrazena